Home

Kabát na sever

Kabát - Na sever - akordy a text písn

 1. Kabát - Na sever - akordy a text písn , dojdu k řece plný ryb až tam na sever. D Ta cesta byla rovná, místy rozbitá, C číše vína plná, jindy celá vylitá, D už nevrátím se zpátky, ubejvá mi sil, C D tak řekněte jí, prosím, že jsem tady byl. R: 4x.
 2. album : Go, Statane, go!Text:No tak mi zatancuj ať náladu mámA dej mi celou noc já nechci bejt sámHlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směrA teď musim holka.
 3. Videoklip a text písně Na sever od Kabát. Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Cestu znám a neměním směr Dojdu k řec.
 4. Kategorie: Kabát album : Go, Statane, go! Text: No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď musim holka jít až tam na sever [refrén] Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno lehčí holky tu sou Jedna z nich povídá.

Kabát - Na Sever (+ text v popisu) - YouTub

Na sever (Kabát) CZ České Rock. Hit Na sever od slavných Kabátů je z desky Go satane go, která vyšla v roce 2000. O neplánovanou reklamu desce se postarali čeští důchodci, kteří si stěžovali na urážlivé billboardy k albu (šlo o parodii na reklamu Go Ježíšku go tehdejšího telefonního operátora Eurotel) a celý. Videoklip Kabát - Na Sever lze přehrávat jako video, nebo stáhnout jako mp3 soubor. Pro stažení jako mp3 klikni na Stáhnout jako mp3 a postupuj dle dalších pokynů. V případě, že narazíš na nefunkční videoklip, nahlaš ho prosím přes odkaz Nahlásit jako nefunkční. V prohlížeči máte vypnutý javascript Text a akordy k písničce Na sever od Kabát na hudebním serveru Písničky.cz. - Interaktivní on-line zpěvník ve kterém najdete texty, akordy a prstoklady pro spoustu skvělých písniček. Celý zpěvník máte v kapse Kabát - Na sever - text písně a videoklip, lyrics. Odkaz na oficiální stránky. Letem.cz > Kabát. Česká skupina Kabát září na domácí hudební scéně již několik let. Mezi nejpovedenější písničky Kabátů patří také Na sever, kterou si můžete přehrát na této stránce Kategorie: Kabát Na sever. Interpret/autor: M. Špalek, O. Váňa / M. Špalek G Emi D G No tak mi zatancuj ať náladu mám G Emi D G A dej mi celou noc já nechci bejt sám Emi D G Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr Emi D G A teď musim holka jít až tam na sever G G D G Cestu znám a neměním směr Emi D G Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Procházím krajinou a lidi.

Mám nohy bolavý, už nechtěj se hnout tou temnou vodou nechám tělo svý plout zakončim s noblesou, ze všech poslední de Kabát: Na sever (hudební videoklip) Na sever chodím řvát s Kabáty poměrně často, ale jejich studiový klípek se mi moc nelíbil. Asi to chtělo skutečně vyrazit s batohem lahváčů do mrazáku a nespoléhat se na pár záběrů sněhu, psích spřežení a eskymáků Na sever Kabát. Kytara Klávesy Transponovat C-dur ; C#-dur ; D-dur ; Eb-dur ; E-dur Emi D G Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr Emi D G A teď musim holka jít až tam na sever G G D G Cestu znám a neměním směr Emi D G Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno lehčí.

Na sever Kabát G Emi D G No tak mi zatancuj, ať náladu mám, G Emi D G a dej mi celou noc já nechci bejt sám, G Emi D G hlavní je neuhnout, dobře zvolit svůj směr, G Emi D G a teď holka musím jít až tam na sever. G C G Emi D Kabát - Na sever (text piesne) Na sever (M. Špalek, O. Váňa / M. Špalek) No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď musim holka jít až tam na sever Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Procházím krajinou a lidi mě zvo

Banditi di Praga Turné 2011 2011. Po čertech velkej koncert 2009. Box 2007 200 Na sever . G Emi D No tak mi zatancuj ať náladu mám G Emi D G A dej mi celou noc já nechci bejt sám Emi D G Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr Emi D G A teď musim holka jít až tam na sever G G D G Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno. Listen to Na Sever by Kabát, 9,131 Shazams, featuring on Kabát Essentials Apple Music playlist Lyrics to Na sever by Kabát. Song lyrics, Songtexte, videoklip a text písně, texty piesní, paroles de chanson, testo della canzone, letras de canciones

Kabát - Na sever Zpět na seznam. Detail Skladby: Jméno Interpreta: Kabát Název skladby: Na sever Rok výroby: 2001 Ukázka Originálu: Přehrát. Máte zájem o tento titul a není v požadovaném formátu? Případně něco v originále nevyhovuje, navíc chcete opravdu profesionální sound , podklad který pak nebude na eshopu ale bude. Kabát - Na Sever (DOLE V DOLE 2004) [taby na Supermusic.sk] Kabát piesne (545) texty (255) akordy (177) taby (248) preklady (0) články (453) Fotky (64) diskusia videá diskografia v obchode odkazy koncerty sťahuj: pridaj vlastný článok. písnička: Na sever. Album: KABÁT 2013 - 2015 / Vypich 2014 / O2 Aréna Turné KABÁT & Big Band 2013 / DO PEKLA / DO NEBE písnička: Na sever. Na sever Hudba/text: Milan Špalek, Ota Váňa / Milan Špalek. No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám. Kabát rock / Teplice Facebook. Twitter. Skladby v přehrávači. Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser. Dole v dole - Dole v dole (2003) 6 542 × Kdo ví Na Sever - Go satane go (2000).

Ota Váňa je český kytarista, člen a autor hudby skupiny Kabát. Je autorem hudby mnoha písní skupiny Kabát, (např. Burlaci, Malá dáma, Na sever, Banditi di Praga, Valkýra, Houby magický a mnoho dalších..) Watch the video for Na Sever from Kabát's Go Satane Go for free, and see the artwork, lyrics and similar artists Kabát Na sever lyrics: No tak mi zatancuj ať náladu mám / A dej mi celou noc já nechci bejt s..

Videoklip a text písně Na sever (ČeskoSlovenská) od Kabát. Pôjdeme na sever tam kde to škrípe Naše hlasy bude znát každý malý dítě Pôjdeme na . album : Go, Statane, go! Text: No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď musim h..

Kabát - Na sever - text - KaraokeTexty

Kabát - Na Sever - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu pro častější hlasování v hitparádě a teď holka musím jít až tam na sever. R: Cestu znám Procházím krajinou a lidi mě zvou, čím těžší víno, lehčí holky tu jsou, jedna z nich povídá: dokud dávám tak ber, já ji jenom políbil a šel na sever. R: 2x Cestu znám a neměním směr, dojdu k řece plný ryb až tam na sever. Mám nohy bolavý, už nechtěj se.

Stáhni zdarma Kabát - NA SEVER. MP3 ke stažení zdarma, videoklip, text písně, překlad. Vše, co potřebujete k písni Kabát - NA SEVER G Emi D G No tak mi zatancuj ať náladu mám G Emi D G A dej mi celou noc já nechci bejt sám Emi D G Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr Emi D G A teď musim holka jít až tam na sever G G D G Cestu znám a neměním směr Emi D G Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno lehčí holky tu sou Jedna z nich povídá dokud.

poslední vlak na 137 - YouTube

A teď musim holka jít až tam na sever [refrén] Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno lehčí holky tu sou Jedna z nich povídá dokud dávám tak ber Já jí jenom políbil a šel na sever [refrén] Mám nohy bolavý už nechtěj se hnou

Cestu znám a neměním směr, dojdu k řece plný ryb až tam na sever. Ta cesta byla rovná místy rozbitá, číše vína plná jindy celá vylitá. Už nevrátím se zpátky, ubejvá mi sil. Tak řekněte jí prosím, že sem tady byl. Cestu znám a neměním směr, dojdu k řece plný ryb až tam na sever Poslechněte si skladbu Na Sever od Kabát, s počtem shazamů: 9,136, je součástí playlistu Kabát Essentials ve službě Apple Music

KABÁT - Na sever No tak mi zatancuj, ať náladu mám, A dej mi celou noc, já nechci bejt sám. Hlavní je neuhnout, dobře zvolit svůj směr, a teď holka musim jít až tam na sever. ®: Cestu znám dojdu k řece plný ryb, až tam, na sever. Procházím krajinou a lidi mě zvou Na sever kabát karaoke texty. Získej karaoke texty Na sever kabát, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Na sever kabát.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-) Heslo:http://forum.cz-warez.com. 14.03.2009 12:48:25. zobrazit celé. Stahuj Kabát Kabát - Na sever (akordy) Transpozícia ( -2-1 0 +1 +2) G No tak mi Emi zatancuj, ať D náladu mám, G A dej mi Emi celou noc, já D nechci bejt G sám. Hlavní je neuh Emi nout, dobře D zvolit svůj G směr, a teď musim holka Emi jít až D tam na se G ver

Kabát - Na Sever videohumor

Kabát vydává nejobsáhlejší komplet nových nosičů (3 DVD a 1 CD) ve své historii. Tento komplet má prozaický název Kabát 2013 - 2015. Obsahuje celý koncert KABÁT - VYPICH 2014, který je na 2 DVD nosičích. Na dalším DVD je připraven téměř celý koncert z O2 Arény v Praze z Turné KABÁT & Big Band A v kontextu českého šoubyznysu se chce říct, že nepotřebují kabát, aby šli na sever. Pohled na letošní nominované v cenách Anděl, kde před třemi lety působili Republic of Two jako zjevení, přitom dává naději, že podobná tvorba u nás má šanci: Ille, Bratři Orffové, Never Sol, to všechno jsou jména, která. Pokud nebude tvoje objednávka Na sever, Kabát doručena, využij náš kontaktní formulář. Telefon 776 999 199, v provozu v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hod. Záruka na toto zboží je 6 měsíců. Po tuto dobu může spotřebitel svou reklamaci uplatnit Videoklip a text piesne Na sever od Kabát. Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece. Neuniklo vám nějaké album nebo singl se jménem Kabát na přebalu? Zkontrolujte si to ve výčtu diskografie

Video: Na sever akordy - Kabát - Brnkni

Na Sever — Kabát Last

Kabát - Pohoda [text a akordy na YouSongs.cz]. Vezmu tě má milá rovnou k nám kolem louky, lesy, hejna vran Všude samá kráva, samej vůl Máme kino máme hospodu v obci všeobecnou pohodu Máme hujer, žito, chléb i sůl Rf: Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem anebo sekerou V zimě tam dlouhý noci jsou a tuhej mrá Disponibilní pro: Zakázkové karaoke DVD, Full HD Video Karaoke na DVD nosiči. Na sever do karaoke podoby jsme připravovali dlouhá léta. Kvalitní karaoke vždy stojí za to. 334 skladeb ve formátu karaoke jsme už připravili a stále nás to baví :) Jeden z karaoke klipů může být na karaoke DVD tato skladba

NA SEVER CHORDS by Kabát @ Ultimate-Guitar

 1. Videoklip Kabát - Na Sever lze přehrávat jako video, nebo stáhnout jako mp3 soubor. Pro stažení jako mp3 klikni na Stáhnout jako mp3 a postupuj dle dalších pokynů. V případě, že narazíš na nefunkční videoklip, nahlaš ho prosím přes odkaz Nahlásit jako nefunkční. V prohlížeči máte vypnutý javascript
 2. Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí
 3. Kabát na sever karaoke texty. Získej karaoke texty Kabát na sever, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Kabát na sever.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-)
 4. Počátkem října 2020 vyrazí naše stabilně nejpopulárnější rocková kapela Kabát na halové turné, které se bude týkat sedmnácti měst České republiky. Koncerty proběhnou na zimních stadionech a ve víceúčelových halách
Kabát vojáka Konfederace, Americká občanská válka

Kabát - Na sever. K Kabát Go Satane Go. No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď holka musím jít až tam na sever Cestu znám Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno lehčí holky tu sou Jedna z nich povídá dokud dávám tak be Karaoke Na sever od interpreta Kabát. Možnost výběru z formátu: MIDI, MP3, AUDIO, CD+G, NOTY PDF, VIDEO DVD, VIDEO AVI. Autoři skladby: Ota Váňa / Milan Špalek, cena už od 19 Kč. Tuto karaoke písničku si můžete stáhnout z webu online

Kabát - Na sever [akordy a text na Supermusic

 1. Na sever s Otou Váňou - 13.6.2005 Cestu znám a nemněním směr , dojdu k řece plný ryb až tam na sever - to je refrén jednoho z největších hitů teplické rockové skupiny Kabát. Určitě není náhodou, že autoři této skladby - baskytarista Milan Špalek a kytarista Ota Váňa jsou rovněž rybáři
 2. Písnička Kabát- Na sever, kterou si přehrávte na webu Youtube písničky, si přehrálo už více jak 5042 lidí.Pokud se Vám písnička libí nezapomeňte jí podpořit buďto tlačítkem To se mi líbí nebo Sdílet
 3. Kabát na sever video online. Sledujte Kabát na sever videa online, které jsou aktuálně v naší nabídce.Na výběr jsou pouze kvalitní videa vybranné našimi redaktory. Všechny vylistované videa jsou velmi zábavné a splňujé požadavky nejnáročnejších fanoušků

Na sever akordy a text spísničkou

Unikátní webový projekt, na kterém najdete texty, akordy, noty a bicí linky k největším českým hitům. Obsah připravují profesionální muzikanti, kteří ručí za správnost zápisů. Rychlé vyhledávání písní, interpretů, žánrů i období, přehledy akordových značek, vytváření a vytisknutí zpěvník Na sever tady: 5. Mravenci Kabát-album čert na koze jel 06.11.2009 23:39. Potřetí se Kabát Česku představuje na kulaté scéně. Show staví spíš na hře světel, má jich 460. Pyrotechnických efektů ubylo, mají je všichni, ví Milan Špalek, baskytarista, autor textů i kapelník teplického Kabátu. Technický personál kapely má pro aktuální turné 80 lidí, kvalitní zvuk dělá víc než 160. Kabát: Na sever (hudební videoklip) (2000) Kurtlar geceyi sever (1988) Nádherný divoký sever (TV pořad) (2015) Thundercats - The Soul Sever (E24) (epizoda) (2012) Zalimler De Sever (1967) Çirkinler de Sever (1982) Aşk Tesadüfleri Sever 2 (2020) další záznamy. Tvůrci. Sever Plocon. herec Listen to Na Sever on Spotify. Kabát · Song · 2013

Correction: Kabát - Na Sever (chords) Comment. Preview Add correction. To suggest a correction to the tab: Correct tab's content with proposed changes. Kabát / Na sever; A+ A A-Na sever Kabát. G Emi D 1. No tak mi zatancuj ať náladu mám G Emi D G A dej mi celou noc já nechci bejt sám Emi D G Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr Emi D G A teď musim holka jít až tam na sever G G D G R: Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever 2. Procházím. dojdu k řece plný ryb až tam na sever. Mám nohy bolavý, už nechtěj se hnout, tou temnou vodou nechám tělo svý plout, zakončím s noblesou ze všech poslední den, kam mě vlny donesou, tam vsákne mě zem. R: 2x Cestu znám a neměním směr, dojdu k řece plný ryb až tam na sever. Ta cesta byla rovná, místy rozbitá Kabát - Na sever (Letras y canción para escuchar) - No tak mi zatancuj ať náladu mám / A dej mi celou noc já nechci bejt sám / Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr / A te Soubor Kabát - Na sever.mp4 ješte nikdo nehodnotil. Buďte první a pomozte tak ostatním uživatelům při výběru souboru ke stažení. Do diskuze se mohou zapojit pouze registrovaní uživatelé

Písničky od interpreta Kabát na hudebním serveru Písničky.cz. - Interaktivní on-line zpěvník ve kterém najdete texty, akordy a prstoklady pro spoustu skvělých písniček. Celý zpěvník máte v kapse Kabát / Na sever; A+ A A-Na sever Kabát. 1. No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď musim holka jít až tam na sever R: Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever 2. Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno. Kabát / Na sever. Kabát: Na sever. 1. G No tak mi Em zatancuj ať D náladu mám G A dej mi Em celou noc já D nechci bejt s.

Vojenský kabát Unie severních států | Outfit4Events

Kabát - Na Sever mp3 ke stažení zdarma, videoklipy

Písnička Kabát- Na sever, kterou si přehrávte na webu Youtube písničky, si přehrálo už více jak 4736 lidí.Pokud se Vám písnička libí nezapomeňte jí podpořit buďto tlačítkem To se mi líbí nebo Sdílet Doslova se do nás obuli domácí na severu, že Turné ignoruje toto teritorium, a bylo zklamání My jsme ale celou dobu řešili a vyjednávali špecialitu, a je to tady! Přijali jsme pozvání fotbalového klubu FK Teplice, a Kabát se 08.června vrátí (tušíme po deseti letech) domů

Kabát - Na sever Písničky

 1. m na sev G er Cestu D zná G m a D neměním G směr G Dojdu k řece plný ryb až D tam na sever Procházím krajinou a lidi mě zvou Čím těžší víno lehčí holky tu sou Jedna z nich povídá dokud dávám tak ber Já jí jenom políbil a šel na sever Cestu znám Mám nohy bolavý už nechtěj se hnout Tou temnou vodou nechám tělo.
 2. Na sever - Kabát. No, tak mi zatancuj, ať náladu mám. a dej mi celou noc, já nechci bejt sám. Hlavní je neuhnout, dobře zvolit svůj směr. a teď musím holka jít až tam na sever. Cestu znám. Procházím krajinou a lidi mě zvou, čím těžší víno, lehčí holky tu jsou
 3. Videoklip a text piesne Na sever (ČeskoSlovenská) od Kabát. Pôjdeme na sever tam kde to škrípe Naše hlasy bude znát každý malý dítě Pôjdeme na s.
 4. Ota Váňa je český kytarista, člen a autor hudby skupiny Kabát. Působení ve skupině Kabát Od roku 1990 je Ota Váňa členem skupiny Kabát. Je autorem hudby mnoha písní skupiny Kabát ( např. Burlaci, Malá dáma, Na Sever, Banditi di Praga, Valkýra, Houby magický a mnoho dalších)
 5. Úvod » Karaoke » Kabát » 71. Na sever. 71. Na sever. 18. 3. 2016. No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď holka musím jít až tam na sever Cestu znám Procházím krajinou a lidi mě zvo

Kabát - Na sever - text písně a videoklip, lyric

 1. Upozornění: obsah z velké části filtrujeme pouze na základě vyplněných informací od uživatelů, kteří jej nahráli 02:18:00 960x720 709 MB 8 Kabát-Dole v dole celé album-.mp
 2. Cestu G znám a neměním směr Dojdu k řece Em plný ryb, a D ž tam, na G sever. [Instrumental] G G x6 [Verse 3] G Mám nohy Em bolavý u D ž nechtěj s G e hnout, Ttou temnou Em vodou nech C ám tělo sv G ý plout, Zakončím s noble Em sou ze všech D poslední G den, Kam mě vlny done Em sou, tam D vsákne mě G zem
 3. Burlaci - Kabát. Poslat známemu Přidat k oblíbeným Opravdu fantastické nástupy a důraz na děj písničky. Dobrýýýýý Na Sever. Kabát. 14912x 3:31. Dole v dole. Kabát. 10137x 2:30. Opilci v dějinách. Kabát. 9068x 3:08. Teta. Kabát. 7743x 2:30. Josef Vojtek jako host Jana Krausa. Uvolnete se prosim
 4. out, dobře zvolit svůj směr, a teď holka musim jít až tam na sever
 5. Inzerát č. 125526590: Dámský zímní kabát, Cena: 1 200 Kč, Lokalita: Plzeň-seve
 6. Kabát v Plzni! Vstupenky a informace o nadcházejícím koncertě. Home Monitoring Aréna Plzeň, úterý 13. 10. 2020. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut
 7. Cesta na sever _ Dědkové z Kentucky. (480p_25fps_H264-128kbit_AAC).mp
Kabát zahájil nové halové turné

Kabát - Na sever

Kabát - Na sever Akordy a Text 100% správn

Kabát: Na sever (hudební videoklip) (2000) ČSFD

Kabát Na sever Liedtext. Übersetzung nach: RU. No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď musim holka jít až tam na sever Cestu znám a neměním směr Dojdu k řece plný ryb až tam na sever. Teplická kapela Kabát vyrazila na výroční turné ke třiceti letům v aktuální sestavě. Odstartovala je první červnovou sobotu v Brně, minulou středu hrála v Bratislavě a v sobotu 8. června vystoupila v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě. Odhadem tam dorazilo na 25 tisíc diváků. A Kabát jim nabídl plnohodnotnou show

Na sever - Kabát » Velký zpěvník

Inzerát č. 126467087: Kožený kabát Calypso, Cena: 2 000 Kč, Lokalita: Plzeň-seve CD 1 Porcelánový prasata Opilci v dějinách Óda na konopí Děvky ty to znaj Jack Daniels 1 (prolog) Jack Daniels 2 (epilog) Máš to už za sebo Starej bar Colorado Dávám ti jeden den Raketovej pes Čert na koze jel Wonder Boogie českýho šífaře Lady lane Balada o špinavejch fuseklích Králíci Všude tu sou Mám obě ruce levý Bára Na sever Šaman Pohoda Má jí motorovou 2001. Tracklist A1 Sníh Padá Sníh 0:54 A2 Go Satane Go 2:17 A3 V Pekle Sudy Válej 3:01 A4 Na Sever 3:30 A5 Mravenci 3:16 A6 Kanibal Hanibal 2:56 A7 Rodinnej Tank 2:27 B1 Bára 3:14 B2 Bum Bum Tequilla 2:17 B3 Ber 3:08 B4 Ohroženej Druh 3:17 B5 Odbilo Nám Klekání 2:30 B6 Slibem Nazarmoutíš 1:23 B7 Rio Grande (Ta Co Tančí S Vlkem) 2:32. Kabát - Na Sever album : Go, Statane, go! Text: No tak mi zatancuj ať náladu mám A dej mi celou noc já nechci bejt sám Hlavní je neuhnout dobře zvolit svůj směr A teď musim holka jít až tam na sever [refrén] Cestu znám. 06 Na sever 07 Pohoda 08 Šaman 09 Bára 10 Dole v dole Zajdi na stránku produktu 59 Kabát na našem webu s on-line prodejem skladeb a on-line si stáhni skladby v jednom z těchto formátů: Video Karaoke HQ (MPG) s ML nebo bez ML, nebo MP4 s ML či bez ML. Popis.

Kabát – Banditi di Praga Turné 2011 | Hudební magazín XBandLIVE: Kabát rozpumpovali svými hity hokejovou arénu ve2CD Banditi di Praga Live - Kabát Shop
 • Eyes emoji.
 • Cirkus šimek prostějov 2019.
 • Trepanation.
 • Comtessa výprodej.
 • Friends kámošky lego.
 • Kadeřnické studio olomouc.
 • Starověké řecko věda.
 • Španělština.
 • Televrina lošinj.
 • Autorské právo fotografie.
 • Gulášfest 2019 valašské meziříčí.
 • Ddd most.
 • Duhovka droga.
 • Cuketová hořčice bez hořčice.
 • Ponte pizza chlumec.
 • Antarktická smlouva.
 • Daniel rchichev.
 • Měření povrchového napětí kovů.
 • Zive forum.
 • Zasklení terasy cena.
 • Ganglion pod kolenem.
 • Brouci v srsti kočky.
 • Jak sestavit nebesa nad postýlku navod.
 • Svoboda pohybu.
 • Gant mikina.
 • Jarnett olsen.
 • Twerk olomouc.
 • Co se dá chovat v akváriu.
 • Captain morgan 1 5l kaufland.
 • Sportovní legíny.
 • Sušené houby v těhotenství.
 • Jezdecké tábory.
 • Vnitřní odpor digitálního multimetru.
 • Stetoskop kde koupit.
 • Společenské plugy.
 • Pennsylvania, city.
 • Jak poznat čmelíky u slepic.
 • Vývojka a ustalovač prodej.
 • Vysazení antikoncepce menstruace.
 • Whole30 recepty kniha.
 • Dorty horní počernice.